Середа, 15.07.2020, 01:05
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
















Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 15
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

        ЗАТВЕРДЖУЮ                               ПОГОДЖЕНО    
  Директор школи                            Л.А.Доні                         Голова ПК                             І.В. Трофімова    
         

Розклад уроків на ІI півріччя 2019/2020 н.р.

  (з 13.01.2020)

       
                                       
П 5-А 5-Б 5-В 5-C 6-А 6-Б 6-С 7-А 7-Б 8-А 8-Б 8-В 9-А 9-Б 9-В 10-А
Матем.
10-Б
Укр.
11-А 11-Б
1 Природа 27
Петрик
Зар. літ. 31
Маркова
Англ. мова 44
Голишева
Ф/К Мат. 50
Грабован
Історія 43
Настечин
Ф/К Англ. мова 30
Бондарчук
Мат. 18
Яснюк
Алгебра 28
Лабуш
Хімія 36
Чабан
Укр. мова 41
Вадатурська
Укр. мова 47
Боделан
Англ. мова 42
Бойчук
Іст. Укр. 19
Гонтар 
Укр. мова 46
Данилюк
Технології 38
Бевзюк
Англ. мова 40
Карасюк
Фізика 34
Фабіровська
2 Ф/К
Папукчі К.
Ф/К
Папукчі В.
Ф/К
Погойдаш
Природа 38
Петрик
Англ./Укр.
30/39
Бондарчук/
Сабадаш
Біологія 27
Сторожук
Укр. літ. 28
Орлюк
Укр. мова 24
Куземко
ОБМ
Бихавська
Інф./Англ. 23/22
Загродська О. /Загродська А.
Укр. мова 41
Вадатурська
Фізика 34
Фабіровська
Англ. мова 42
Бойчук
Укр. мова 47
Боделан
Алгебра 50 
Лабуш
Іст. Укр. 19
Гонтар
Геометрія 18
Яснюк
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
3 Мат. акт.
Доні
Природа 28
Петрик
Історія 36
Настечин
Укр. мова 41
Сокол
Зар. літ. 38
Бевзюк
Англ./Укр.
30/39
Бондарчук/
Сабадаш
ОБМ
Бихавська
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Погойдаш
Інф./Англ.
23/22
Загродська О. /Загродська А.
Алгебра 50
Лабуш
Зар. літ. 31
Маркова
Іст. Укр. 19
Гонтар
Біологія 27
Сторожук
Укр./ Англ. 47/42
Боделан/ Бойчук
Фізика 34
Фабіровська
Алгебра 18
Яснюк
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
4 Укр. мова 41
Сокол
Укр. літ. 28
Орлюк
Мат. акт.
Вакансія
Історія 31
Настечин
Біологія 27
Сторожук
Англ./ Укр.
23/39
Загродська/ Сабадаш
Біологія 38
Петрик
Мат. 18
Яснюк
Англ./Укр.
30/24
Бондарчук/
Куземко
Хімія 36
Чабан
Англ. мова 44
Голишева
Алгебра 50
Лабуш
Мистецтво
Бихавська
Іст. Укр. 19
Гонтар
Укр./ Англ. 47/42
Боделан/ Бойчук
Англ. мова 40
Карасюк
Фізика 34
Фабіровська
Укр. мова 46
Данилюк
Алгебра 43
Монастирська
5 Укр. літ. 41
Сокол
Мат. акт.
Доні
Природа 38  
Петрик
Зар. літ. 31
Маркова
Англ./ Укр.
23/39
Загродська/ Сабадаш
Мат. 50
Грабован
Англ. мова 30
Бондарчук
Укр. літ. 24
Куземко
Мат. 18
Яснюк
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі К.
Укр. мова 47
Боделан
Хімія 36
Чабан
Геометрія 28
Лабуш
Алгебра 43
Монастирська
Англ. мова 40
Карасюк
Фізика 34
Фабіровська
Біологія 27
Сторожук
6 Укр. мова 41
0,5
Сокол
Укр. мова 28
0,5
Орлюк
Укр. м. 28
0,5
Орлюк
Укр. м. 41
0,5
Сокол
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі В.
Географія 38 
Петрик
Зар. літ. 47
Боделан
Англ./Укр.
30/24
Бондарчук/
Куземко
Іст. 19
Гонтар
Геометрія 18 
Лабуш
Біологія 36
Чабан
Труд
Бевзюк
Труд
Снігур
Зар. літ. 31
Маркова
Геометрія 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
Фізика 34
Фабіровська
Англ. мова 40
Карасюк
7         ОБМ
Бихавська
  Зар. літ. 38
Бевзюк
Факультатив
Рос. мова 47
Боделан
Осн. зд. 24
Москаленко
Біологія 36
Чабан
    Англ. мова 42
Бойчук
  Фізика 18
Яснюк
Інформ. 23
Загродська
Інформ. 34
Косановська
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
8                             Ф/К
Папукчі В.
  Інформ. 34
Косановська
Укр. мова 46
Данилюк
Факультатив
Біологія 27
Сторожук
         
В 5-А 5-Б 5-В 5-С 6-А 6-Б 6-С 7-А 7-Б 8-А 8-Б 8-В 9-А 9-Б 9-В 10-А
Матем.
10-Б
Укр.
11-А 11-Б
1 Англ. мова 44
Голишева
Англ. мова 27
Лугова
Зар. літ. 31
Маркова
Ф/К Укр. літ. 39
Сабадаш
Історія 50
Настечин
Ф/К Географія 38
Зубко
Алгебра 18
Яснюк
Фізика 34
Фабіровська
Укр. мова 41
Вадатурська
Алгебра 28
Лабуш
Осн. зд. акт.
Осієвська
Англ. мова 42
Бойчук
Хімія 36
Чабан
Громад. осв. 47
Лекар
Громад. осв. 19
Гонтар
Укр. мова 46
Данилюк
Алгебра 43
Монастирська
2 Зар. літ. 31
Маркова
Музика 11
Шолудько
Англ. мова 44
Голишева
Укр. мова 39
Сокол
Мат. 50
Грабован
Географія 38
Зубко
Укр. мова 28
Орлюк
Мат. 18
Яснюк
Англ./Укр.
30/24
Бондарчук/
Куземко
Труд
Снігур/ Бевзюк
Фізика 34
Фабіровська
Хімія 36
Чабан
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі К.
Ф/К
Папукчі В.
Громад. осв. 47
Лекар
Громад. осв. 19
Гонтар
Геометрія 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
3 Мат. акт.
Доні
Зар. літ. 31
Маркова
Укр. мова 28
Орлюк
Укр. літ. 39
Сокол
Географія 38
Зубко
Труд
Снігур
Труд
Бевзюк
Історія 36
Настечин
Англ./Укр.
30/24
Бондарчук/
Куземко
Зар. літ. 41
Гриньова
Історія 19
Гонтар
Укр. мова 50
Вадатурська
Алгебра 18 
Лабуш
Укр. мова 47
Боделан
Право 44
Лекар
Фізика 34
Фабіровська
Біологія 27
Сторожук
Геометрія 43
Монастирська
Укр. літ. 46
Данилюк
4 Укр. мова 39
Сокол
Мат. акт.
Доні
Укр. літ. 28
Орлюк
Англ. мова 44
Голишева
Історія 36
Настечин
Труд
Снігур
Труд
Бевзюк
Зар. літ. 47
Боделан
Географія 38
Зубко
Англ.(І)/ Укр. (ІІ) 23/50
Загродська А./ Вадатурська
Зар. літ. 41
Гриньова
Іст. Укр. 19
Гонтар
Геометрія 31
Лабуш
Фізика 18
Яснюк
Право 24
Лекар
Геометрія 43
Монастирська
Укр. літ. 46
Данилюк
Біологія 27
Сторожук
Фізика 34
Фабіровська
5 Укр. літ. 39
Сокол
Укр. мова 28
Орлюк
Мат. акт.
Вакансія
Мат. 43
Монастирська
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі В.
Мат. 50
Грабован
Геометрія 18
Яснюк
Укр. літ. 24
Куземко
Англ.(ІІ)/ Укр. (І)  23/41
Загродська А./ Вадатурська 
Англ. мова 44
Голишева
Географія 38
Зубко
Право 42
Лекар
Геометрія 31
Лабуш
Біологія 27
Сторожук
Укр. літ. 46
Данилюк
Фізика 34
Фабіровська
Іст. Укр. 19
Настечин
Хімія 36
Чабан
6 Ф/К
Папукчі К.
Ф/К
Папукчі В.
Ф/К
Погойдаш
Укр. мова 39
Сокол
Мат. 50
Грабован
Осн. зд. акт.
Осієвська
Укр. мова 28
Орлюк
Укр. літ. 24
Куземко
Історія 43
Настечин
Іст. 19
Гонтар
Алгебра 31
Лабуш
Англ. мова 44
Голишева
Право 42
Лекар
Зар. літ. 41
Гриньова
Фізика 18
Яснюк
Хімія 36
Чабан
Укр. мова 46
Данилюк
Географія 38
Зубко
Фізика 34
Фабіровська
7             Осн. зд. акт.
Осієвська
Труд
Снігур
Труд
Бевзюк
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі К.
Зар. літ. 41
Гриньова
Право 42
Лекар
Алгебра 18
Лабуш
Біологія 27
Сторожук
Іст. Укр. 19
Гонтар
Фізика 34
Фабіровська
Географія 38
Зубко
8                           Право 42
Лекар
  Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
Алгебра 43
Монастирська
Факультатив
Біологія 27
Сторожук
                 
С 5-А 5-Б 5-В 5-С 6-А 6-Б 6-С 7-А 7-Б 8-А 8-Б 8-В 9-А 9-Б 9-В 10-А
Матем.
10-Б
Укр.
11-А 11-Б
1 Труд
Снігур
ОБМ
Бихавська
Труд
Бевзюк
Ф/К Англ./Укр.
30/39
Бондарчук/
Сабадаш
Мат. 50
Грабован
Ф/К Фізика 18
Яснюк
Біологія 27
Куца
Англ. мова 23
(І)
Загродська
Іст. Укр. 19
Гонтар
Укр. мова 41
Вадатурська
Географія 38
Зубко
Хімія 36
Чабан
Укр./ Англ. 47/42
Боделан/ Бойчук
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
Фізика 34
Фабіровська
Англ. мова 40
Карасюк
2 Труд
Снігур
Укр. мова 28
Орлюк
Труд
Бевзюк
Зар. літ. 31
Маркова
Укр. літ. 39
Сабадаш
ОБМ
Бихавська
Мат. 50
Грабован
Біологія 47
Куца
Укр./ Інф.
24/22
Куземко/ Трофімова
Зар. літ. 41
Гриньова
Осн. зд. акт.
Осієвська
Іст. Укр. 19
Гонтар
Англ. мова 42
Бойчук
Географія 38
Зубко
Фізика 18
Яснюк
Зах. Вітч.
/МСП 43/27
Здражевський/
Сторожук
Зах. Вітч.
/МСП 43/27
Здражевський/
Сторожук
Англ. мова 40
Карасюк
Фізика 34
Фабіровська
3 Мат. акт.
Доні
Осн. зд. 36
Москаленко
ОБМ
Бихавська
Мат. 43
Монастирська
Труд
Снігур/ Бевзюк
Англ./Укр.
30/39
Бондарчук/
Сабадаш
Історія 19
Гонтар
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Погойдаш
Осн. зд. 31
Осієвська
Зар. літ. 41
Гриньова
Англ. мова 44
Голишева
Фізика 18
Яснюк
Інформ. 22/34
Трофімова/ Косановська
Географія 38
Зубко
Англ. мова 40
Карасюк
Укр. мова 46
Данилюк
Зах. Вітч.
/МСП 50/27
Здражевський/
Сторожук
Зах. Вітч.
/МСП 50/27
Здражевський/
Сторожук
4 Осн. зд. 50
Москаленко
Мат. акт.
Доні
Укр. мова 28
Орлюк
Англ. мова 44
Голишева
Труд
Снігур/ Бевзюк
Укр. літ. 39
Сабадаш
Англ. мова 30
Бондарчук
Укр. літ. 24
Куземко
Фізика 18
Яснюк
Географія 38
Зубко
Інформ. 22/34
Трофімова/ Косановська
Укр. літ. 41
Вадатурська
Біологія 27
Сторожук
Осн. зд. 31
Осієвська
Хімія 36
Чабан
Історія 19
Гонтар
Англ. мова 40
Карасюк
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
5 Англ. мова 44
Голишева
Труд
Снігур
Мат. акт.
Вакансія
Труд
Бевзюк
Біологія 27
Сторожук
Англ./ Укр.
23/39
Загродська/ Сабадаш
Укр. мова 28
Орлюк
Англ. мова 30
Бондарчук
Укр./ Інф.
24/34
Куземко/ Косановська
Біологія 36
Чабан
Укр. мова 40
Вадатурська
Осн. зд. 31
Осієвська
Фізика 18
Яснюк
Зар. літ. 41
Гриньова
Укр./ Англ. 47/42
Боделан/ Бойчук
Географія 38
Зубко
Громад. осв. 19
Гонтар
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
6 ОБМ
Бихавська
Труд
Снігур
  Труд
Бевзюк
Англ./ Укр.
23/39
Загродська/ Сабадаш
Біологія 27
Сторожук
Укр. літ. 28
Орлюк
Укр. мова 24
Куземко
Хімія 36
0,5
Чабан
Укр. літ. 42
Вадатурська
Англ. мова 44
Голишева
Географія 38
Зубко
Зар. літ. 41
Гриньова
Мистецтво 11
Шолудько
Інформ. 22/34
Трофімова/ Косановська
Геометрія 43
Монастирська
Алгебра 18
Яснюк
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
7               Хімія 36
0,5
Чабан
  Англ. мова 23
(ІІ)
Загродська
Географія 38
Зубко
Інформ. 34
Косановська
  Фізика 18
Яснюк
Труд
Снігур/ Бевзюк
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
Зах. Віт. 0,5
/МСП/
Технол 50/27/
Здражевський/
Сторожук/ Бихавська
Зах. Вітч. 0,5
/МСП 50/27
Здражевський/
Сторожук
8                               Зах. В/МСП. 0,5
/Хімія 50/27/36
Здражевський/ Сторожук/
Чабан
Зах. Вітч./ МСП 50/27 0,5
Здражевський/ Сторожук
Факультатив
Географія 38
Зубко
 
                                                                                                                            
Ч 5-А 5-Б 5-В 5-С 6-А 6-Б 6-С 7-А 7-Б 8-А 8-Б 8-В 9-А 9-Б 9-В 10-А
Матем.
10-Б
Укр.
11-А 11-Б
1 Зар. літ. 31
Маркова
Англ. мова 42
Древіцька
Англ. мова 44
Голишева
Ф/К Географія 38
Зубко
Зар. літ. 28
Бевзюк
Ф/К Осн. зд. 39
Москаленко
Біологія 27
Куца
Алгебра 18
Лабуш
Укр. мова 41
Вадатурська
 Фізика 34
Фабіровська
Хімія 36
Мудрак
Укр. мова 47
Боделан
Осн. зд. акт.
Осієвська
Геометрія 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
Інформ. 23
Загродська
Історія 19
Настечин
2 Укр. мова 39
Сокол
Укр. мова 28
Орлюк
Зар. літ. 31
Маркова
Осн. зд. 41
Москаленко
Історія 19
Настечин
Географія 38
Зубко
Мат. 50
Грабован
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Погойдаш
 Фізика 34
Фабіровська
Труд
Бевзюк
Труд
Снігур
Англ. мова 42
Бойчук
Алгебра 18
Лабуш
Укр. літ. 47
Боделан
Геометрія 43
Монастирська
Укр. літ. 46
Данилюк
Хімія 36
Мудрак
Інформ. 23
Загродська
3 Укр. літ. 39
Сокол
Мат. акт.
Доні
Укр. мова 28
Орлюк
Мат. 43
Монастирська
Осн. зд. 27
Осієвська
Інф./ Укр.
22/44
Трофімова/ Сабадаш
Зар. літ. 30
Бевзюк
Географія 38
Зубко
Зар. літ. 24
Куземко
Геометрія 18
Лабуш
 Фізика 34
Фабіровська
Укр. мова 41
Вадатурська
Хімія 36
Мудрак
Укр. мова 47
Боделан
Зар. літ. 31
Маркова
Укр. мова 46
Данилюк
Всесв. іст. 19
Гонтар
Інформ./ Іст. 23/50
Загродська/ Настечин
Інформ./ Іст. 23/50
Загродська/ Настечин
4 Мат. акт.
Доні
Укр. літ. 28
Орлюк
Осн. зд. 31
Москаленко
Укр. мова 39
Сокол
Інф./ Укр.
22/41
Трофімова/ Сабадаш
Мат. 50
Грабован
Музика 11
Шолудько
Укр. мова 24
Куземко
Історія 27
Настечин
Географія 38
Зубко
Біологія 36
Чабан
Англ. мова 44
Голишева
Укр. літ. 47
Боделан
Англ. мова 42
Бойчук
Алгебра 18
Лабуш
Інформ. 23
Загродська О.
Фізика 34
Фабіровська
Укр. мова 46
Данилюк
Геометрія 43
Монастирська
5 Англ. мова 44
Голишева
Мат. акт.
Доні
Музика 11
Шолудько
Укр. літ. 39
Сокол
Мат. 50
Грабован
Інф./ Укр.
34/43
Косановська/ Сабадаш
Укр. мова 28
Орлюк
Історія 19
Настечин
Укр. літ. 24
Куземко
Інф./Англ.
23/22
Загродська О. /Загродська А.
Географія 38
Зубко
Укр. літ. 41
Вадатурська
Укр. мова 47
Боделан
Геометрія 18
Лабуш
Мистецтво
Бихавська
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
Хімія 36
Мудрак
Біологія 27
Сторожук
6 Факультатив Рос. мова 31
Маркова 
Англ. мова 42
Древіцька
Мат. акт.
Вакансія
ОБМ
Бихавська
Інф./ Укр.
34/39
Косановська/ Сабадаш
Музика 11
Шолудько
Історія 19
Гонтар
Біологія 50
Куца
Географія 38
Зубко
Інф./Англ.
23/22
Загродська О. /Загродська А.
Геометрія 18
Лабуш
Біологія 41
Чабан
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі К.
Ф/К
Папукчі В.
Біологія 27
Сторожук
Хімія 36
Мудрак
Геометрія 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
7         Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі В.
    Музика 11
Шолудько
Факультатив
Рос. мова 41
Гриньова
Іст. Укр. 19 0,5
Гонтар
Іст. Укр. 19 0,5
Гонтар
Алгебра 18
Лабуш
  Інф./ Англ.
22/42
Трофімова/ Бойчук
Фізика 34
Фабіровська
Географія 38
Зубко
Факультатив
Хімія 36
Мудрак
Технології  0,5
Бихавська
8                             Інф./ Англ.
34/42
Косановська/ Бойчук
  Хімія 36 0,5
Мудрак
  Факультатив
Історія 19
Настечин
                 
П 5-А 5-Б 5-В 5-С 6-А 6-Б 6-С 7-А 7-Б 8-А 8-Б 8-В 9-А 9-Б 9-В 10-А
Матем.
10-Б
Укр.
11-А 11-Б
1 Англ. мова 44
Голишева
Природа 27
Петрик
Укр. літ. 28
Орлюк
Ф/К Англ./Укр.
30/39
Бондарчук/
Сабадаш
Мат. 50
Грабован
Ф/К Інформ. 34
Косановська
Геометрія 18
Яснюк
Укр. літ. 41
Вадатурська
Хімія 36
Чабан
Алгебра 31
Лабуш
Геогр./ Іст. У. 38/19
Зубко/
Гонтар
Англ. мова 42
Бойчук
Укр. літ. 47
Боделан
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
Історія 24
Настечин
Технології
Бихавська
2 Інформ. 22
Трофімова
Англ. мова 43
Лугова
Укр. мова 28
Орлюк
Природа 24
Петрик
Мат. 50
Грабован
Англ./Укр.
30/39
Бондарчук/
Сабадаш
Інформ. 34
Косановська
Геометрія 18
Яснюк
Хімія 36
Чабан
Англ.(І)/ Укр. (ІІ) 23/41
Загродська/ Вадатурська 
Англ. мова 44
Голишева
Мистецтво
Бихавська
Біологія 27
Сторожук
Геогр./ Іст. У. 38/19
Зубко/
Гонтар
Укр./ Англ. 47/42
Боделан/ Бойчук
Англ. мова 40
Карасюк
Технології
Бевзюк
Зар. літ. 31
Маркова
Історія 46
Настечин
3 Історія 43
Настечин
Укр. літ. 28
Орлюк
Інформ. 22
Грабован
Англ. мова 44
Голишева
Зар. літ. 50 
Бевзюк
Укр. літ. 39
Сабадаш
Англ. мова 30
Бондарчук
ОБМ
Бихавська
Укр. літ. 24
Куземко
Англ.(ІІ)/ Укр. (І) 23/41
Загродська/ Вадатурська 
Біологія 36
Чабан
Інформ. 34
Косановська
Укр. мова 47
Боделан
Алгебра 31
Лабуш
Геогр./ Іст. У. 38/19
Зубко/
Гонтар
Укр. мова 46
Данилюк
Алгебра 18
Яснюк
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
4 Природа 41
Петрик
Історія 28
Настечин
Англ. мова 44
Голишева
Інформ. 22
Трофімова
Музика 11
Шолудько
Англ./ Укр.
23/39
Загродська/ Сабадаш
Мат. 50
Грабован
Англ. мова 30
Бондарчук
Фізика 18
Яснюк
Хімія 36
Чабан
Мистецтво
Бихавська
Геометрія 31
Лабуш
Інформ. 34
Косановська
Укр. мова 47
Боделан
Біологія 27
Сторожук
Геогр./ Іст. У. 38/19
Зубко/
Гонтар
Англ. мова 40
Карасюк
Алгебра 43
Монастирська
Укр. мова 46
Данилюк
5 Музика 11
Шолудько
Інформ. 22/34
Грабован/ Косановська
Природа 19/38
Петрик
Мат. 43
Монастирська
Англ./ Укр.
23/39
Загродська/ Сабадаш
Зар. літ. 44
Бевзюк
Укр. мова 28
Орлюк
Хімія 36
Чабан
Англ./Укр.
30/24
Бондарчук/
Куземко
Мистецтво
Бихавська
Укр. літ. 41
Вадатурська
Зар. літ. 31
Маркова
Алгебра 50
Лабуш
Фізика 18
Яснюк
Укр./ Англ. 47/42
Боделан/ Бойчук
Укр. мова 46
Данилюк
Геогр./ Іст. У. 38/19
Зубко/
Гонтар
Біологія 27
Сторожук
Англ. мова 40
Карасюк
6 Ф/К
Папукчі К.
Ф/К
Папукчі В.
Ф/К
Погойдаш
Музика 11
Шолудько
Укр. мова 39 0,5/0,5 Сабадаш Мат. 50
Грабован
Біологія 38
Петрик
Фізика 18
Яснюк
Англ./Укр.
30/24
Бондарчук/
Куземко
Алгебра 28
Лабуш
Укр. мова 41
Вадатурська
Хімія 36
Чабан
Інформ. 34
Косановська
Біологія 27
Сторожук
Факультатив
Англ. м. 42
Бойчук
Алгебра 43
Монастирська
Громад. осв. 19
Гонтар
Англ. мова 40
Карасюк
Зар. літ. 31
Маркова
7           Укр. мова 39 0,5/0,5 Сабадаш Географія 38
Петрик
Музика 11
Шолудько
Факультатив
Рос. мова 24
Куземко
Ф/К
Погойдаш
Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі К.
Фізика 18
Яснюк
Інф. 22/34
Трофімова/ Косановська
  Громад. осв. 28
Лекар
Біологія 27
Сторожук
Технології
Бихавська
Хімія 36
Чабан
8                   Іст. Укр. 19
0,5
Гонтар
Інф. 22/34
Трофімова/ Косановська
  Ф/К
Погорілий
Ф/К
Папукчі К.
  Громад. осв. 28
Лекар
Факультатив
Біологія 27
Сторожук
Факультатив Англ. мова 40 Карасюк  
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz