Неділя, 16.05.2021, 19:17
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підсумки ДПА та зно 2019

у 11 класі  проходила у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)  з 21 травня по 13 червня 2019 року згідно з графіком, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 року  №1036 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення у 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з трьох предметів:

1) українська мова;

2) математика або історія України (період ХХ- початок ХХІ століття); випускники  обирали один з цих двох навчальних предметів незалежно від профілю навчального закладу;

3) предмет за вибором учня з одного з зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова, математика, історія України (період ХХ- початок ХХІ століття). Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, могли обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.

  

 

   Аналітична довідка про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2016

Одним із пріоритетів  у галузі освіти України залишається забезпечення громадянам рівного і справедливого доступу до якісної освіти. У цьому році, як і в минулому, це питання вирішувалось через проведення незалежного зовнішнього оцінювання знань випускників загальноосвітніх закладів з восьми предметів. Вступ до всіх без винятку ВНЗ України, незалежно від їх підпорядкування та форм власності, здійснювався за результатами ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) — це комплекс іспитів, що складають абітурієнти для вступу до вищих навчальних закладів України.

Головна мета проведення ЗНО - визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

Проведення тестування спрямоване на підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до освіти, прогнозування розвитку освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти.

Результати ЗНО зараховуються як результати державної підсумкової атестації так і результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться під керівництвом Українського центру оцінювання якості освіти у співпраці з місцевими органами управління освітою, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, навчальними закладами.

Відмічено, що запровадження зовнішнього незалежного оцінювання позитивно позначилося на системі освіти, зокрема, зросла якість середньої та вищої освіти в Україні, підвищився загальний рівень освіченості, стало переломним фактором у боротьбі з корупцією. 

У 2016 році спірний випускний іспит з англійської буде не обов'язковим для всіх і пройде у формі ДПА.

Відповідно ст.34 Закону України  «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі середньої освіти, затвердженим наказом  Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 року № 94, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України  27.02.2008 року за № 151/ 14842,     на виконання вимог наказів Міністерства освіти і науки України Державна підсумкова атестація (ДПА) в 2015/2016 році проводилася відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та наказів МОН України «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році» та «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940», наказу  Міністерства освіти і науки України № 94 від 08 лютого 2016 року

«Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році»

Державна підсумкова атестація у 11-му класі проводилася з трьох предметів обов’язково для всіх випускників: 5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання — з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО); 11 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з математики або 13 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у формі ЗНО; 20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України. Результати зовнішнього незалежного оцінювання були зараховані як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

У випадку, якщо учень (учениця) складатиме ЗНО і з математики, і з історії — до атестата вноситься оцінка за ДПА з того предмета, який він (вона) указав (указала) при реєстрації на ЗНО (при реєстрації для участі в ЗНО учень (учениця) може обрати лише один з цих двох навчальних предметів для зарахування результату ЗНО як оцінки за ДПА).

Український центр оцінювання якості освіти надіслав навчальному закладу результати ДПА, проведеної у формі ЗНО.

Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН України від 16.03.2015 № 300, тестові бали були переведені в оцінки за шкалою 1-12 балів. Бали за атестацію були  виставлені в класному журналі у колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна».

Для отримання результату державної підсумкової атестації з української мови у 2016 році, випускники взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета. Тест ЗНО з української мови та літератури включав в себе дві частини завдань: мовну і літературну. Відповідно, для державної підсумкової атестації з української мови, випускнику школи необхідно було виконати мовну частину завдань тесту. Результат виконання цих завдань був зарахований як держана підсумкова атестація. Завдання для проведення атестації з української мови у формі ЗНО укладалися Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами. Зміст тестових завдань визначався програмою ЗНО з української мови та літератури у 2016 році.

 

Заходи

 

щодо підготовки учнів 11 класу до зовнішнього незалежного оцінювання 2017

1. Оформити стенд «ЗНО - 2017»

                       Заст. директ. З НВР Гриньова І.Г.         До 10.11.16 р.

2. Провести інструктивні наради з вчителями, які читають у 11 класі, та учнями 11 класу, з метою оптимальної підготовки до здачі тестів з предметів ЗНО.

                       Заст. директора з НВР Загродська О.Б.    До 10.11.16 р.

3. Провести  інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів та батьків щодо ЗНО-2017.

                    Заст. директора з НВР Загродська О.Б., Гриньова І.Г., Сокол Т.Д.,                    до 18.11.16 р.

4.  Зобов’язати вчителів - предметників провести тренувальні тестування з учнями 11-го класу.

                                                          Впродовж листопада – грудня 2016 р.

 

5. Забезпечити учасникам зовнішнього незалежного оцінювання перегляд фільму ЗНО - 2017

                        Заст. директ. З НВР Гриньва І.Г.                   До 21.11.14

 6.  Сприяти учням 11-го класу у проведенні пробних тестувань з  обраних предметів, використавши комп’ютерну техніку.

                         Заст. директора з НВР Загродська О.Б.      Протягом року

7. Надати учням 11 класу допомогу при реєстрації для участі в ЗНО-2017 р.

 8.  До завершення терміну реєстрації систематично інформувати учнів про терміни та правила реєстрації.

                         Класні керівники 11-х класів, протягом терміну реєстрації

  9. Інформацію про кількість зареєстрованих учнів подавати заступнику директора   школи (щотижня).

                                                                          Класні керівники 11-х класів

10. Провести класні  батьківські збори: «ЗНО – як засіб вступу у ВУЗ»

                    Класні керівниики  11-х класів          Впродовж листопада 2014

Довідку підготувала заступник директора з НВР Загродська О.Б.

Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2016

Підсумки проведення ЗНО - 2015

Підсумки проведення ЗНО - 2014

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz