Середа, 18.09.2019, 16:50
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
















Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017/2018 навчальний рік

 На обласному етапі Всеукраїнських олімпіад учні нашої школи здобули 9 призових місць.

біологія  - ІІ м. – Слєпий Роман, учень 8-А кл. (вч. Сторожук О.М.);

укр.. мова – ІІІ м. -  Туленцова Анна, учениця 11-  А кл. (вч. Сабадаш О.М.);

Ватуля Аліна, учениця 10-Акл.( вч. Сокол Т.Д );

Дзюбенко Яна, учениця 9-Б кл. (вч. Данилюк О.М.);

історія – ІІІ м.-  Слєпий Роман, учень 8-А кл. (вч. Гонтар Л.О.);

Аністратенко Яна, учениця11-А кл. та Супотніцька Вероніка, учениця 9-Б кл. (вч. Настечин С.Д.);

математика  - ІІІ м. – Кравчук Наталя, учениця9-Б кл.(вч.Доні Л.А.)

фізика – ІІІ м. – Островський Олександр, учень  8-А кл. (вч. Фабіровська А.Г.);

              Учні школи щорічно беруть участь у роботі районної Малої Академії наук та посідають призові місця  (із представлених 25 робіт – 23 відзначено дипломами 1-ІІІст.).  Запрошено до участі в обласному конкурсі - 12 учнів.                                                                            

  Результати  участі в обласному етапі: три роботи посіли ІІІ м.

– Туленцова Анна., учениця  11-А кл. (секція «Етнологія», керівник Сабадаш О.М. ),

-Доні Олександра , учениця 8-А кл. (секція «Зарубіжна література») та Чумак Євгенія, учениця 8-А кл. (секція «Російська література», керівник Куземко Л.І.).

              Учні школи – постійні учасники творчих конкурсів, серед яких і мовознавчі.  Традиційно для нас є успіхи в  Міжнаро́дному  конкурсі літературної творчості серед студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка. Так, в цьому навчальному році. – Туленцова Анна, учениця 11- А кл. – ІІІ м. в обл.. етапі (вч. Сабадаш О.М.)

А в минулому навчальному 2017р.   ученця 9-А кл. Ватуля А., посіла І місце  на Всеукраїнському рівні даного конкурсу  та   нагороджена почесною грамотою МОН України (вч. української мови та літератури Сокол Т.Д., яка отримала подяку  МОН України за якісну підготовку учениці).

 В 2018р. – Туленцова Анна, учениця 11- А кл. – ІІІ м. в обл.. етапі (вч. Сабадаш О.М.).

 

Учні школи взяли активну участь в районних олімпіадах (маємо такі результати: всього перемог – 40; з них: І м.- 13; ІІ м. – 14; ІІІ м. – 13), районному етапі  конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН (із представлених 13 робіт – 12 відзначено: І м. – 6 уч., ІІ м. – 4 уч., ІІІ м. – 2 уч.); районних, обласних оглядах, турнірах, інтелектуальних конкурсах та змаганнях ( обл. етап «Молодь досліджує світ» Філімончук  Я. –ІІ м.(вч. Яснюк О.О.) та Туленцова А. – ІІІ м. (вч. Любинська Л.І.);

          -  Міжнаро́дний ко́нкурс знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика — конкурс.  Із 25  учасників районного етапу –8 учнів  посіли  призові місця: І місце – 2 уч., ІІ місце – 4 уч., ІІІ – 2 уч.).

           -    Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Із 16  учасників районного етапу – 10 учнів  посіли  призові місця: І місце – 5 уч., ІІ місце – 1 уч., ІІІ – 4 уч.).  На  обласному етапі результативність  відзначена 3-ма місцями: Слепий Р. – ІІ місце (вч. Данилюк О.І.), Ватуля А. – ІІІ м. (вч. Сокол Т.Д.) та Туленцова А. – ІІІ м. (вч. Сабадаш О.М.)

ПІДСУМКИ

участі учнів в районних олімпіадах

Всього у нів, які прийняли участь в районному етапі олімпіад:  68

Із них: І місць – 13;       ІІ місць – 13;    ІІІ місць - 13

  1.Дипломами І ступеня  нагороджено  з:

Української мови та літератури

Ватулю Аліну, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Російської мови та зарубіжної літератури

  • Ватулю Аліну, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Історії :

  • Ватулю Аліну, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"
  • Аністратенко Яну, ученицю 9 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"
  • Струтинську Катерину, ученицю 10 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"
  • Агеєва Микиту, учня 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Основи правознавства

  • Божкевич Катерину, ученицю 9 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Географії:

  • Ватулю Аліну, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

 

 Основи інформатики:

  • Ревенко Марію, ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Інформаційні технології

  • Хмеленка Кирила, учня 10 класу НВК  "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"
  • Ревенко Марію, ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Іноземних мов: англійської

  • Ватулю Аліну, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"
  • Тулєнцову Анну, ученицю 9 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія"

 

2.  Дипломами ІІ ступеня  нагороджено з:

Української мови і літератури:

 

  • Тарнавську Уляну,ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

  • Кулябко Любов, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія»
  • Гранатир Діану, ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Історії:

  • Задерея Івана, учня 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - гімназія"

 

  • Гранатир Діану, ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Основи правознавства

  • Струтинську Катерину, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія»

      

 

Основи інформатики:

  • Калініну Лізу, ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Інформаційні технології

  • Калініну Єлизавету,  ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Математики:

  • Монастирську Анастасію, ученицю 7 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"
  • Косарь Уляну, ученицю 7 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Фізики:

  • Сергєєва Василя, учня 8 класу  НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Астрономії

  • Гаврилюк Роксолану, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

Хімії

  • Ватулю Аліну, ученицю 8 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

 

3. Дипломами ІІІ ступеня  нагороджено з:

Української мови та літератури:

  • Бабанську Вікторію, ученицю 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - гімназія"

 

Історії:

  • Філімончук Яну, ученицю 10 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - гімназія"

 

 

                                                   Іноземних мов:   англійської:

  • Задерея Івана, учня 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 –гімназія»
  • Асауляка Олександра, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІст.№2 –гімназія»
  • Снурніцина Миколу, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІст.№2 –гімназія»
  • Ревенко Марію, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІст.№2 – гімназія»

                                                              

Математики:

  • Ревенко Марію, ученицю 11 класу "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 –колегіум»
  • Гаврилюк Роксолану, ученицю 11 класу "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 –колегіум»

                                                                            

Фізики:

  • Хмеленка Кирила, учня 10 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - гімназія"

 

Астрономії:

  • Хмеленка Кирила, учня 10 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - гімназія"

 

Біології:

  • Аністратенко Яну, ученицю 9 класу НВК " Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія "

 

Географії:

  • Обшанського Богдана, учня 10 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

Економіки

  • Бойчука Владислава, учня 10 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназія"

 

 

Підсумки

участі учнів в районному етапі конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН

 

1. Дипломами відділу освіти І ступеню нагороджено наступних учнів:

 

 

  - Хмеленка Кирила, учня 10 класу, вчитель Яснюк   Олександра Олександрівна , секція «Теоретична фізика»;

 

  • Волощенко Альону, ученицю 9 класу, вчитель Рибіцька  Ганна Всеволодівна, секція  «Мистецтвознавство»;

 

  • Кулябко Любов, ученицю 10 класу,  вчитель  Боделан Наталія Михайлівна, секція «Українська мова»;

 

  • Ревенко Марію, ученицю 11 класу.  вчитель Карасюк Наталія Юріївна, секція «Англійська мова»;

 

  •  Храпенко Яну, ученицю 9 класу,  вчитель Осієвська Олеся Олександрівна, секція «Фольклористика»;

 

  • Філімончук Яну, ученицю  10 класу,  вчитель Чабан Світлана Вікторівна, секція « Медицина».

 

  1.  

 

  •  Струтинську Катерину, ученицю  10  класу, вчитель Лабуш Ольга Вікторівна, секція «Прикладна математика та математичне моделювання»;

 

  •  Тулєнцову Анну, ученицю 9 класу,  вчитель Любинська Лариса Іванівна , секція «Охорона довкілля  та раціональне природокористування»;

 

  •  Аністратенко Яну, ученицю  9 класу,  вчитель  Сторожук Ольга Михайлівна, секція «Психологія»;

 

  •  Ватулю Аліну, ученицю 8 класу, вчитель Маркова Катерина Анатоліївна, секція «Зарубіжна література»;

 

 

3. Дипломами ІІІ ступеню нагороджено наступних учнів::

 

  •  Волощенко Альону, ученицю 9 класу,  вчитель  Яснюк Олександра Олександрівна, секція «Математика»;

 

  • Тулєнцову Анну, ученицю 9 класу,  вчитель Мазур Людмила Василівна», секція « Англійська мова».

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz