Вівторок, 04.08.2020, 01:59
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
















Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 15
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

За підсумками

участі учнів школи в ІІ етапі    Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н. р.

НАГОРОДЖЕНО

 

                                                          Дипломи І ступеню:

Правознавство:

  • Тарнавську Олену, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Лекар А.М.)
  •  

Географії:

  • Андреєву Валерію, ученицю 11  класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Зубко З.Б.);

 

Історії:

  • Мединського Ярослава, учня 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.);
  • Косановську Тетяну, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.)

Англійської мови:

  • Коваленко Софію, ученицю  9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Бойчук Н.Ю.);

Математики:

  • Усатенко Марину, ученицю 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Лабуш О.В.);
  • Клишавчук Валерію, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Лабуш О.В.);

 

Фізики:

  •  Волосяна Вадима, учня 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Фабіровська А.Г.);
  • Островського Олександра, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Фабіровська А.Г.);
  • Тагірова Андрія, учня 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Яснюк  О.О.);

Російської мови та літератури:

  • Пунтус Марію, ученицю  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гриньова І.Г.)

Інформаційних технологій:

  • Монастирську Анастасію, ученицю  11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська О.Б.);
  • Мединського  Ярослава, учня 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Трофімова І.В.);

 

 Дипломи ІІ ступеню:

Хімії:

  • Чумак Євгенію, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Чабан С.В.);
  • Тагірова Андрія, учня 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Чабан С.В.);

Географії:

  • Дзюбенко Яну, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Зубко З.Б.);
  • Рудик Дар’ю, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Зубко З.Б.);

Історії:

  • Слєпого Романа, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.);
  • Федоренко Катерину, ученицю 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.);

      Англійської мови:

  • Тарнавську Олену, ученицю  11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Карасюк Н.Ю,);
  • Пунтус Марію, ученицю  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська А.В.);
  • Клишавчук Валентину, ученицю  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська А.В.)

    Біології:

  • Слєпого Романа, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»  (вчитель Сторожук О.М.);
  • Усатенко Марину, ученицю 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»  (вчитель Сторожук О.М.);
  •  

Фізики:

  • Монастирську Анастасію, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Фабіровська А.Г.);
  • Усатенко Марину, ученицю 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Яснюк О.О.);

 

  • Туравєєва Миколу, учня 7 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Яснюк О.О.)

Російської мови та літератури:

  • Рудик Дарію, ученицю  10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Маркова К.А.);
  • Федоренко Катерину, ученицю  9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гриньова І.Г.);

 

      Інформаційних технологій:

  • Карасюк Анастасію, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська О.Б.);
  • Виходцева Артема, учня  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Трофімова І.В.)

Української мови та літератури:

  • Івоніченко Дар’ю, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Данилюк О.І.);

                                                             Дипломи ІІІ ступеню:

 Правознавства:

  • Слєпого Романа, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Лекар А.М.);

Хімії:

  • Гонорацького Ярослава, учня 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Мудрак В.Д.).
  • Косановську Тетяну, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Чабан С.В.)

Географії:

  • Островського Олександра, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Зубко З.Б.);
  • Мединського Ярослава, учня 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» (вчитель Зубко З.Б.);

Історії:

  • Мудрак Анну, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Настечин С.Д.);
  • Морозову Марію, ученицю 10 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.);
  • Сергієнко Ангеліну, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.);
  • Ілляшенко Вікторію, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гонтар Л.О.)

Англійської мови:

  • Слєпого Романа, учня 10  класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Карасюк Н.Ю,);
  • Дорош Анну, ученицю  9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Бойчук Н.Ю.);
  • Шаповала Володимира, учня 9 класу Оленівської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Базга Є.О.);
  • Ковальчука Валентина, учня  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська А.В.);
  • Мазура Андрія, учня  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська А.В.);

 

Біології:

  • Кобилянську Тетяну, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»  (вчитель Сторожук О.М.);
  • Ковальчука Валентина, учня 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»  (вчитель Чабан С.В.);
  • Матвієнко Поліну, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»  (вчитель Чабан С.В.)

Математики:

  • Тагірова Андрія, учня 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Лабуш О.В.);
  • Яворського Михайла, учня 6 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Грабован О.С.)

Фізики:

  • Косановську Тетяну, ученицю 8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Фабіровська А.Г.);
  • Єрьоменко Руслану, ученицю 7 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Яснюк О.О.)

Російської мови та літератури:

  • Тарнавську Олену, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Маркова К.А.);
  • Матузенко Марину, ученицю 9  класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Гриньова І.Г.);

Інформаційних технологій:

  • Клишавчук Валерію, ученицю  8 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська О.Б.);
  • Ковальчука Валентина,  учня 8  класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Загродська О.Б.);

 

Української мови та літератури:

  • Дзюбенко Яну, ученицю 11 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Данилюк О.І.);
  • Маркітан Каріну, ученицю 9 класу НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» (вчитель Боделан Н.М.);

 Результати олімпіад 2018/2019 н.р.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz