Неділя, 16.05.2021, 19:23
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Проектна діяльність

Міжнародна діяльність

 

2009 рік

Участь в Австрійському проекті з вирішення конфліктних ситуацій

 

2010 рік

Участь в програмі «Переміни в регіоні»

(Захід Польсько- Американського Фонду Свободи – конкурс пропозицій на реалізацію публічного завдання «Міжнародне співробітництво шкіл та обмін молоддю»

 

2011 рік

 Учасники Польсько-Українського проекту «Лідери освітніх змін»

 

2012 рік

Учасники Українсько-Австрійського проекту в складі команди Балтського району («Компетентнісний підхід у системі підвищення кваліфікації вчителів»

Міжнародна діяльність

2013-

2014рік

Проект «Уроки трагедий ХХ века на украинской земле. Воспитание толерантности как способа выживания человечества в ХХІ веке. Развитие стратегий к дням памяти жертв Холокоста» 

 

2013-

2014рік

Співпраця НВК з американською урядовою організацією «Корпус Миру США в Україні» у галузі викладання англійської мови.

Залученно до навчально – виховного процесу школи волонтера – добровольця Кет, яка працює за проектом «Викладання англійської мови як іноземної». Австрійський проект 2014-2015 рік.

 

 

2013-

2014рік

Освітня поїздка проектної групи Одеської області в Австрію (Лінц-Відень).   

Участь у семінарі «Компетентнісно-орієнтоване викладання і вивчення математики» в Педагогічному інституті Верхньої Австрії (Яснюк О.О., вчитель фізики та математики)

Міжнародна освітня діяльність

2014-

2015рік

Освітня поїздка проектної групи Одеської області в Австрію (Лінц-Відень) - вчитель фізики та математики Яснюк О.О.  (квітень 2015 р.);

семінар-тренінг для викладачів системи післядипломної освіти учителів Одеської обл.. «Формування громадянських компетентностей в Україні» в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DJCCU» -  Настечин С.Д., вчитель історії (протягом вересня2014-травня 2015)

 

 

 

2015-2016

Освітня поїздка проектної групи Одеської області в Австрію(Яснюк О.О.);

Німецький проект (вч. заруб. Літ. Сердега О.В.)

Міжнародна освітня  та проектна діяльність

2016-2017

учасники  І етапу укрансько-австрійського проекту на тему «Компетентнісний підхід – фокус: соціальні компетенції (на базі ОІУВ, лютий 217 року вчитель початкових класів Мазко А.М. та вчитель української мови та літератури Вадатурська Н.А.).

 

2016/2017 н.р. відзначився для учнів 6,7 класів початком  роботи над спільним проектом "Традиції українських та польських  школярів"  в рамках міжнародної співпраці та молодіжного партнерства  зі школою партнером ім.Г. Коперника, м. Лемборк, Польща (координатори проекту вч. англійської мови Карасюк Н.Ю. та Обухов Д.Л.). І етапом  взаємодії школярів було листування  через укрпошту (розповідь про сім ю, інтереси, хобі та ін.); ІІ етап – відеозвернення учнів обох шкіл та ІІІ етап – відео міст (розповідь про школу та рідне містечко, перспективи співпраці).

 

Розвиток демократичних компетентностей в Україні

Динамічні зміни в соціальній, політичній, економічній і духовній сферах українського суспільства, європейський вектор розвитку України висувають нові вимоги як до держави в цілому, так і до кожного громадянина зокрема. Перш за все, йдеться про виховання нового громадянина-патріота як особистості освіченої, високодуховної, яка не лише знає свої права та свободи, але й глибоко усвідомлює свої обов’язки і відповідальність. В Україні реалізується низка ініціатив, спрямованих на посилення демократизації українського суспільства, розширення практики демократичного врядування.

17-18 березня 2016 року в м. Київ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Конференція проходила в Національній академії державного управління при Президентові України за участю представників з НАДУ та швейцарської сторони. 

  Розглядались питання удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища у місцевих громадах.

Активну участь в роботі швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» взяв вчитель НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ст. №2-гімназія»  Настечин С. Д.

 

Розвиток громадянських компетентностей в Україні.

30-31 березня 2016 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбувся другий модуль семінару-тренінгу для учителів області в рамках міжнародного  українсько-швейцарського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».

Проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» здійснюється Цюріхським педагогічним університетом, Інститутом міжнародних освітніх проектів (IPE) та Національною академією державного управління при Президентові України. Пілотними регіонами стали Київська та Одеська області.

             Основне завдання семінару - сприяти системним змінам у суспільстві через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді в житті школи та місцевої громади через поширення знань з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ)

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася Любов Задорожнакандидат філософських наук, заступник директора ООІУВ з науково-методичної та навчальної роботи, головний експерт проекту. Вона розповіла про реалізацію проекту в Одеській області за період 2014-2015 рр., а також окреслила плани на 2016-2018 роки.

Із вчителями області працювали експерти проекту Оксана Левчишеназавідувач кафедри Одеського ОІУВ, кандидат історичних наук,  та Олена Чабанстарший викладач Одеського ОІУВ. Тренери Олена Котенко, Наталя Кравець, Лариса Кононенко, В’ячеслав Майорський, Олександр Герега, Сергій Настечин, Денис Левчишен, проводячи семінар, акцентували увагу на тому, що школа виступає мікромоделлю суспільства, у якій учень на власному досвіді навчатиметься бути свідомим громадянином держави.

У роботі семінару-тренінгу взяли участь  52 вчителя з різних навчальних закладів  області. Робота проводилась у 2-х групах.

У процесі обговорення  кожна група мала можливість виявити  сильні та слабкі сторони в роботі вчителя на сучасному етапі впровадження ОДГ/ОПЛ, визначити основні критерії щодо менеджменту та організації уроку з демократичної точки зору, розглянути різні види навчання у викладанні основ прав людини. Учителі усвідомлювали суть фідбеку як відгуку на виконану вправу, навчалися робити фідбек на роботу тренерів.

         

 

« Індивідуальне зобов'язання до групового зусилля -
ось що змушує працювати команду, працювати компанію,
працювати суспільство і працювати цивілізацію»
Вінце Ломбарді .

 

Черговий семінар українсько-австрійського проекту «Компетентнісно-орієнтоване навчання як новий виклик для методистів та вчителів математики»

 

         5 - 7 квітня 2016 року, на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, відбувся черговий семінар українсько-австрійського проекту «Компетентнісно-орієнтоване навчання як новий виклик для методистів та вчителів математики» підготовлений за сприяння проектного бюро Культурконтакт.

Під час проекту австрійські фахівці Йохан Ротбек, Сузанна Фрайншлаг та Хельга Шахингер (викладачі педагогічного університету Верхньої Австрії) розкривали такі питання як:

- Кооперативне написання публікацій (Йохан Ротбек).

- Кооперативне навчання. Розвиток мови через музику. (Сузанна Фрайншлаг та Хельга Шахингер)
         На даному семінарі Балтський район представляли методист міського методичного кабінету Зубарєва Іванна Іванівна та вчитель математики і фізики НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - гімназія» Яснюк Олександра Олександрівна.

Австрійськими  фахівцями були представлені групові форми роботи кооперативного навчання. Під час семінару учасники проекту вчились використовувати у практичній діяльності технології кооперативного навчання, спрямовані на розвиток компетенцій,  за  яких кожен  учень  відчує свою успішність та інтелектуальну спроможність.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz