Середа, 12.05.2021, 18:03
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія школи починає свій відлік з 1922 року.

Саме в цьому році, на Уваровській вулиці, в приміщенні, що нині належить школі-інтернату №1 було організовано початкову школу №4.

Директором школи було призначено Ткаченка Олексія Вікторовича.

В 1923 році школа переведена в приміщення школи по вулиці Північній.

В 1925 році неповна середня школа №4 була реформована в семирічну.

Рік 1944… В країні триває війна…

29 серпня 1944 року відбулося  перейменування неповної середньої школи №4 у неповну середню школу №2. В цьому році наказом №4 по Балтському РВНО було призначено директором  Вержбицького Миколу Гавриловича.

1945 рік…закінчується війна… у цей час директором середньої школи №2 призначений Балицький Георгій Семенович.

Рік 1954… директором школи  призначений  Бейзер Шао Борисович.

Наказ про призначення   №187.

За цей період школа переведена у приміщення старого корпусу Балтського педагогічного училища.

1959 рік… Початкова ланка переходить у приміщення, що нині належить Балтському Райво.

В 1969 році прийнято рішення виконкому Балтської районної ради депутатів трудящих «Про передачу старого приміщення школи №2 Балтському педучилищу».

З 12 грудня 1959 року по 26 липня 1960 року директором був Блажевський Іван Іванович.

Період  60-х років став визначним в історії людства. Будуються нові школи, акцентується увага на зміцнення  та поповнення матеріально-технічної бази  державних освітніх установ.

Рік 1960… Директором школи стає Бойко Емілія Михайлівна.

Наказ про призначення № 282

Ось лише декілька  прикладів тієї роботи, про що свідчать документи, які збереглися в шкільному музеї: 9 січня 1963 року СШ №2 було оголошено подяку за ініціативу та якісне виготовлення костюмів на новорічний маскарад (наказ 35 від 9 січня 1963 р.).

Уже в 1968 році під керівництвом Бойко Емілії Михайлівни учні перейшли в світлі приміщення сучасної школи….

Завирувало шкільне життя: навчання в по-новому обладнаних кабінетах  надихає колектив учнів та педагогів на активну  діяльність позаурочну : веселі свята, приємні пам’ятні зустрічі, конкурси, змагання….

У цей же час  колектив школи тісно спілкується з екіпажем теплохода «Балта»….

А ми продовжуємо нашу подорож.

Рік 1969.  Школу очолює  Краснослободцев Микола Степанович.

В той час у школі працює 55 вчителів. Завдяки зусиллям адміністрації та всього колективу, школа переходе на кабінетну форму навчання. В школі налічувалось 28 класів та навчалось 910 учнів. З них 104 члена ВЛКСМ, 444 піонера. 52 учні школи зайняли призові місця в районних олімпіадах, а учень 10 класу  Кичак Іван захищав честь області на республіканській олімпіаді з географії.

Відповідно до бюро Балтського РК КП України від 27.03.1974 року прийняло рішення закінчити в 1974 році прибудову приміщення для майстерень в Балтській СШ №2.

В країні 70-ті роки позначилися  піднесенням боротьби за мир у всьому світі. У школі з’явилася нова традиція: листування з дітьми різних народів.

 

1980 рік – рік Олімпійських ігор.

В школі більше 100 учнів відвідували секції з баскетболу, волейболу, легкої атлетики.

   

Юні спортсмени під керівництвом вчителів Фролова В.І., Бірюкова Б.І., Золотарьова Є.В. займали призові місця в районних та обласних змаганнях. А збірна спортивна команда «Факел» з числа учнів, батьків та вчителів школи стала двократним чемпіоном області.

 

Рік 1984 школу очолила директор Скринник Галина Петрівна.

Незважаючи на ці скрутні часи, саме завдяки Галині Петрівні виділяються кошти на прибудову приміщення нової їдальні, в якій до сьогодні діти мають змогу харчуватися.

А ми продовжуємо подорожувати по  сторінках шкільного  альбому…

 

Рік  1987 … На зміну Галині Петрівні директором школи призначено  Лановлюка Миколу Яковича.

 

 У цей час рішенням виконавчого комітету  Балтської районної ради народних депутатів вирішено зареєструвати виробничий учнівський кооператив «Малиш» при Балтській СШ №2.  Предметом діяльності кооперативу є надання платних побутових послуг громадянам, організаціям, підприємствам.

 

Ішло життя і відбувались різні зміни,
Вже й діти – учні в багатьох із Вас…

1991 рік. … Розпад СРСР привів до незалежності 15 республік СРСР і появи їх на світовій політичній арені як самостійних держав. Це рік, коли наша багатостраждальна Україна здобула незалежність, перетворилась на самодостатню демократичну національну державу, а народ її став нацією.

Саме в цей рік школу очолює Нечипорук Олександр Володимирович.

Стрімке зростання творчого й духовного потенціалу юнацтва залежить від професіоналізму та авторитету вчителя. Учителям Мучнікову Олександру Петровичу, Фролову Володимиру Івановичу присвоєне звання «Заслужений учитель України»

Марченко Фаїна Андріївна – нагороджена нагрудним знаком «Василя Сухомлинського». Нечипоруку Олександру Володимировичу присвоенно звання «Відмінник освіти України».

Саме наполеглива творча праця педагогів, здатних відкрити учням дивовижний світ науки ставить школу-гімназію на вищий щабель освітнього рівня.

В цей період у школі відкриваються гімназійні класи та впроваджується вивчення англійської мови з першого класу, з’являються перші комп’ютерні класи.

З 2002 року школа отримала статус НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія». Обладнано тренажерний майданчик та футбольне міні поле.

Активно діє вчительський клуб «Джентельмени»,шкільна агітбригада вчителів, багаторічні перемоги приносять команда ЮІДе,та КВК.

 

   

Початок ХХІ столітя…

Оновлення змісту освіти стає стратегічним в освітній галузі країни. Підвищення якості освітніх послуг гімназії та забезпечення їх відповідності національним, європейським і міжнародним стандартам та вимогам стає пріоритетним напрямом у керівній діяльності  Доні Л.А., яка очолила школу у квітні 2007 р.

 

 За результатами Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України»   наша школа ввійшла до Збірки 1000 + 1 ідея сучасної української школи  завдяки «Науково-методичні основи використання ІКТ у навчально-виховному процесі в середовищі  1 учень –  1 комп’ютер» (Всеукраїнський рівень) 2009 р.; Всеукраїнському  конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – школи сприяння здоров’ю  (Школа занесена до Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю2010 р.;) Створення моделі  ШКОЛИ МАЙБУТНЬОГО.    (2011 р.).

Школа виходить на міжнародний рівень: вперше вчителі школи стають учасниками міжнародних проектів: Австрійський  проект з вирішення конфліктних ситуацій (2009); Польсько- Американський проект– конкурс пропозицій на реалізацію публічного завдання «Міжнародне співробітництво шкіл та обмін молоддю» (2010);  Польсько-Український проект «Лідери освітніх змін» (2011);  Українсько-Австрійський проект  «Компетентнісний підхід у системі підвищення кваліфікації вчителів» ( триває і нині з 2012р.)

Основний показник діяльності  гімназії - розвиток  творчих здібностей учнів. Саме завдяки оптимальним умовам гімназичного середовища в напрямку роботи з обдарованими дітьми, ефективній роботі вчителів ми маємо стабільні досягнення вихованців  як на районному рівні, обласному, так і на Всеукраїнському: рік 2009 р. – Лазаренко Сергій – учасник Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН (секція правознавство).Визнаний кращим правознавцем року. Рік 2013-2014н.р. Калініна Є. та Ватуля А. – переможці Всеукраїнського конкурсу літературної творчості серед учнівської та студентської молодді ім.. Т.Шевченко. Калініна Є. як абсолютний переможець (І місце) нагороджена стипендією Президента України. Баннік І. стає учасницею Всеукраїнського етапу конкурсу «Молодь досліджує світ».

Лілія Анатоліївна, особистим прикладом надихає колектив учнів та педагогів до успіхів та творчих злетів. Рік 2013…В конкурсі педагогічної майстерності «Вчитель року»  Лілія Анатоліївна здобула перемогу та визнана кращою в номінації «Директор школи»  на  обласному етапі.

Життя триває…школа має велике майбутнє, а ми будемо писатимемо нові сторінки історії…

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz