Середа, 28.10.2020, 03:34
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
















Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інтелектуальні змагання з базових дисциплін учнів Одеської області

І місце з  математики

Тагіров Андрій, учень 9 кл., вчитель Лабуш О.В.

 

ІІ місце з історії

Слєпий Роман, учень  10 кл., вчитель Гонтар Л.О.

 

ІІ місце з української мови

Доні Олександра, учениця 10 кл., вчитель Данилюк О.І.

 

ІІ місце з географії

Мединський Ярослав, учень 9 кл., вчитель Зубко З.Б.

 

ІІІ місце з географії

Матвієнко Поліна, учениця 8 кл., вчитель Зубко З.Б.

 

ІІІ місце з біології

Морозова Марія, учениця 10 кл., вчитель Сторожук О.М.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс  учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

 

І місце

Думік Олена, учениця 5 кл., вчитель  Сокол Т.Д.

І місце

Вадатурський Павло, учень 6 кл., вчитель Сабадаш О.М.

І місце

Косановська Тетяна, учениця 8 кл., вчитель Вадатурська Н.А.

І місце

Островський Олександр, учень  10 кл., вчитель Данилюк О.І.

І місце

 Косарь Уляна, учениця  11 кл., вчитель Данилюк О.І.

 

ІІ місце

Волошин Дарина, учениця 6 кл., вчитель Орлюк С.В.

ІІ місце

Туравеєв Микола, учень 7 кл., вчитель Куземко О.І.

 

ІІІ місце

Ілляшенко Вікторія, учениця 8 кл., вчитель  Вадатурська Н.А.

ІІІ місце

Хлівнюк Дарія, учениця 9 кл., вчитель  Боделан Н.М.

ІІІ місце

Дорош Анна, учениця 9 кл., вчитель Боделан Н.М.

 

Підсумки ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:

І місце:

  • Хруленко Михайло, учень 3 класу,   вчитель Петрів О.Ф.;
  • Любецька Олександра, учениця 6 класу, вчитель Орлюк О.В.;
  • Косановська Тетяна, учениця 8 класу, вчитель Вадатурська Н.А.;
  • Чумак Євгенія, учениця 10 класу, вчитель Данилюк О.І.;
  • Мудрак Анна, учениця 11 класу, вчитель Данилюк О.І.

ІІ місце:

  •  Тітарчук Єлизавета, учениця 3 класу, вчитель Петрів О.Ф.;
  • Кіндерова Юлія, учениця 7 класу, вчитель Куземко Л.І.;
  • Крижановська Анастасія, учениця 9 класу, вчитель Боделан Н.М.

 

ІІІ місце:

  • Панасюк Карина, учениця 4 класу, вчитель Мазко А.М.;
  •  Ігнатова Златослава, учениця 4 класу, вчитель Дороганчук Л.Л.;
  •  Думік Олена, учениця 5 класу, вчитель Сокол Т.Д.;
  • Єрьоменко Руслана, учениця 7 класу, вчитель Куземко Л.І.;
  • Дабіжа Діана, учениця 8 класу, вчитель Вадатурська Н.А.;
  • Островський Олександр, учень 10 класу, вчитель Данилюк О.І.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz