Середа, 18.09.2019, 17:24
НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Згідно з планом основних заходів цивільного захисту школи на 2016 рік, календарного плану підготовки учасників навчально-виховного процесу з цивільної оборони  та для забезпечення високої готовності та організованості, вироблення стійких навичок цивільного захисту  у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, виробничих аварій, катастроф, стихійних лих та відповідно до плану роботи школи 22 квітня 2016 року в школі проводиться День Цивільного захисту.   

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС „БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ №-2 ГІМНАЗІЯ” БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

                                                                    30.03.2016                                      м. Балта                                              № 43

Про підготовку і проведення Дня цивільного захисту

Відповідно до спільного листа Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій  від 05.02.2015р. №1/9- 55/02-1645/12, щодо проведення заходів по попередженню та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайної ситуації, та на виконання основних заходів з підвищення готовності цивільної оборони відділу освіти  Балтської райдержадміністрації на 2016 рік, з метою запобігання  виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження,  зменшення збитків та витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, пожеж, а також  перевірки дій особового складу  у разі  виникнення  надзвичайних ситуаціях, удосконалення теоретичних і практичних навичок з питань цивільної оборони учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти району, згідно з планом про підготовку школи та учнів з цивільного захисту на 2015/2016  навчальний рік та з метою забезпечення високої готовності  для реагування на надзвичайні ситуації,

 

НАКАЗУЮ:

 1. Провести День цивільного захисту в школі 22 квітня 2016 року.
 2.  Головними цілями і завданням Дня цивільного захисту вважати:

 

 1. Навчання керівного складу і особового складу невоєнізованих формувань організації та проведення заходів цивільної оборони.
 2. Практичну перевірку здатності учасників навчально-виховного процесу і працівників діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами   індивідуального захисту.

2.3 Удосконалення учасниками навчально-виховного процесу і працівниками теоретичних знань та практичних навичок, дії в умовах надзвичайних ситуацій.

 1. Формування та розвиток у учнів високих морально - психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самовідданого виконання завдань цивільної оборони, уміння орієнтуватися у складних умовах.

3. До участі в проведенні Дня цивільної оборони залучити:

- керівний склад цивільного захисту;

- особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ;

- весь постійний склад та учнів 2-11 класів.

4. Призначити загальношкільну комісію з проведення Дня цивільного захисту у складі: голова комісії - директор НВК- начальник ЦЗ Доні Л.А.; члени комісії - заступник директора з навчально-виховної роботи - начальник штабу ЦЗ Загродська О.Б., заступник директора НВК з виховної роботи Осієвська О.О., викладач предмету «Захист Вітчизни» Здражевський В.В., викладач предмету  «Медична справа»  Сторожук О.М., інженер з охорони праці Пастух О.Я.

5. Начальнику штабу ЦЗ Загродській О.Б.:

5.1. До 12.04.2016 року розробити і подати на затвердження План проведення Дня ЦЗ та інші необхідні документи.

5.2. До 12.04.2016 року разом з головами підкомісій розробити суддівську документацію, ознайомити членів комісії та підкомісії з порядком проведення змагань під час проведення Дня ЦЗ.

5.3. До 12.04.2016 року підготувати необхідні документи для проведення об'єктового тренування.

6. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Пащенко І.О. до 14.04.2016 року забезпечити особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ необхідним майном і підготувати територію НВК для дії за планом Дня ЦЗ.

7. Вчителю «Захист Вітчизни» Здражевському В.В. до 14.04.2016 року підготувати навчально-матеріальну базу ЦЗ до проведення Дня ЦЗ.

8. Класним керівникам:

8.1. До 20.04.2016 року провести класні години на тему "Завдання учнів щодо підготовки та проведення Дня ЦЗ", а також "Вимоги безпеки під час проведення Дня ЦЗ" з записом у класні журнали.

8.2. До 20.04.2016 року провести заняття з питань дії у надзвичайних ситуаціях і вміння користуватися засобами індивідуального захисту.

9.  Інженеру з охорони праці Пастух О.Я. до 20.04.2016 року провести інструктивне заняття з педагогічними працівниками про заходи безпеки під час проведення Дня ЦЗ.

10. Забезпечити загальну готовність до Дня цивільного захисту і об'єктового тренування 22.04.2016 року

11.  Наказ довести до працівників НВК.

12. Контроль за виконанням  наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи - начальника штабу ЦЗ Загродську О.Б.

Директор школи-начальник цивільного захисту             Л.А. Доні

Ознайомлені:                                 

Загродська О.Б.      

Осієвська  О.О.

Пащенко І.О.

Здражевський В.В.

Сторожук О.М.

Пастух О.Я.

«Затверджую»

Керівник ЦЗ – директор

НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 – гімназія»

________________Л.А. Доні

 

 

План проведення Дня цивільного захисту

по НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню №2 – гімназія»   (22.04.2016)

І етап

1.

Збір керівного та начальницького складу ЦЗ

8.00

Начальник штабу ЦЗ

2.

Відкриття Дня ЦЗ, проведення загальношкільної лінійки за участю учасників установ, які запрошені, батьків. Доповіді начальника штабу ЦЗ та з НС і членів комісії – про готовність до проведення «Дня Цивільного захисту»

08.30-08.45

Начальник  ЦЗ школи

Заступник директора з навчально-виховної роботи

3.

Відкриті уроки за програмою ЦЗ в 2-10 класах.  Проведення тренінгу «Як поводити себе у надзвичайних ситуаціях» (6 кл).  Проведення вікторини з теми: «Основи поведінки учнів у НС» (7 кл.)

08.55-09.40

Класні керівники

4.

Організація і відвідування виставки «Навколишнє середовище і людина», технічної творчості учнів. Огляд-конкурс фотогазет,листівок, плакатів на тему: «Захист людини у НС».

Згідно графіку дня ЦЗ

Заступник директора з виховної роботи

Класні керівники

ІІ етап

1.

Навчальні тренування. Відпрацювання дій учнів, постійного складу школи по ввідним, відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи при виникненні НС техногенного та природного характеру.

Згідно графіку дня ЦЗ

Начальник  ЦЗ школи

Начальник штабу ЦЗ школи

Класні керівники

2.

Евакуація учнів за сигналом «Пожежна тривога»

09.55

 

3.

Проведення комбінованих естафет з елементами виконання нормативів, контрольних питань програми  ЦЗ.

10.15 – 11.00

Загальношкільна комісія, підкомісія

Класні керівники

4.

Навчальні тренування, заняття з медико - санітарної підготовки, відповідно до навчальної програми. Надання першої допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях (при пожежі)

10.15 – 11.00

 

ІІІ етап

1.

Освітлення ходу і результатів проведення заходів Дня ЦЗ за допомогою засобів, які знаходяться у розпорядженні школи.

 

Протягом 22.04

Начальник  ЦЗ школи

Начальник штабу ЦЗ школи

Голова підкомісії

2.

Збір педагогічного і технічного складу, учнів для підведення підсумків Дня ЦЗ.

11.35 - 11.50

Начальник ЦЗ школи

3.

Розбір проведення Дня ЦЗ з педагогічним та технічним персоналом школи.

Начальник ЦЗ школи

Начальник штабу ЦЗ школи

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  uCoz